Stomatologia estetyczna Stomatologia estetyczna Stomatologia estetyczna Stomatologia estetyczna Stomatologia estetyczna Stomatologia estetyczna

Stomatologia i protetyka

W gabinecie stomatologicznym STOMAPOL wykonujemy między innymi następujące zabiegi:

Gabinet STOMAPOL jako jeden z nielicznych dysponuje tak zaawansowaną technologią diagnozującą infekcje próchnicą jak CARISCREEN. Jesteśmy w stanie odpowiednio zdiagnozować i ukierunkować pacjentów a w szczególności kobiety w ciąży aby w sposób bezinwazyjny, medyczny zgodny z regułami WCMID www.wcmidentistry.com całkowicie lub w znacznym stopniu wyeliminować leczenie inwazyjne skutków próchnicy wiertłem, laserem, abrazją lub innymi metodami doraźnymi, które narażają dziecko i dorosłych na stres, dodatkowe wizyty adaptacyjne oraz przyszłe problemy zdrowotne.

stomatologia estetycznaDysponujemy środkami Carifree które są najskuteczniejszą formą zwalczania próchnicy. Skupiamy się na leczeniu przyczyny A NIE SKUTKÓW. Ubytek w zębie "DZIURA" jest skutkiem próchnicy. Jej wypełnienie nie ZWALCZA infekcji!!!

stomatologia estetyczna stomatologia estetycznaZajmujemy się wykonywaniem uzupełnień i szyn leczących zespół chorobowy OSA (Obstructive Sleep Apnea - powstaje m.in. na skutek nieprawidłowego leczenia ortodontycznego lub chirurgicznego kiedy następuje ograniczenie toru oddechowego, co z czasem oprócz objawów typu zmęczenie, nadmierna senność, uporczywe chrapanie, obniżenie potencji, doprowadza do nadciśnienia i poważnych schorzeń krążeniowych, zawałów, zgonu), eliminujących chrapanie oraz wady zgryzowe metodami nieinwazyjnymi, pozwalającymi na wyeliminowanie konieczności zakładania zamków ortodontycznych i stosowania długotrwałego uciążliwego leczenia.

Zajmujemy się leczeniem TMD oraz objawów MPD za pomocą szyn deprogramujących, repozycjonujących oraz relaksacyjnych. Leczymy skutki i przyczyny bruksizmu. TMJ, MPD - są to jednostki chorobowe powstające na skutek urazów lub zaburzeń okluzji jak też innych przyczyn objawiających się nieprawidłowościami w funkcjonowaniu stawów skroniowo-żuchwowych oraz zespołów mięśni związanych z funkcjonowaniem stawów. Objawy takich schorzeń to np.: trzaski podczas ruchów żuchwy, bolesność głowy, mięśni okolic twarzy, objawy zbliżone do migreny, zgrzytanie zębami itp.

stomatologia estetycznaWykonujemy zaawansowane przebudowy zgryzu metodami protetycznymi, adhezyjnymi lub technikami łączonymi.

stomatologia estetycznaW gabinecie można wykonać leczenie protetyczne protezami zdejmowanymi każdego typu. Nasze protezy całkowite wykonane są na bazie akryli klasy high impact oraz impact jednego z najlepszych producentów na świecie - Lang Dental zaopatrzone w zęby klasy Myerson.
Czym charakteryzują się zęby Myerson: zobacz www.apoldent.pl lub www.myersontooth.com.
Wykonujemy protezy szkieletowe, elastyczne (duraflex, flex star visiclear) oraz bezklamrowe z zastosowaniem zamków półprecyzyjnych i precyzyjnych. Niektóre protezy podścielane są materiałem miękkim o różnym działaniu i wytrzymałości. Posiadamy materiały miękkie działające od 6 miesięcy do wielu lat, jak NOVUS. Stosujemy tworzywo impak, które działa na zasadzie wpływu ciepła tzn materiał poza jamą ustną jest twardy po wprowadzeniu protezy z tworzywem impak, tworzywo mięknieje pod wpływem temperatury w jamie ustnej.

stomatologia estetyczna stomatologia estetyczna stomatologia estetyczna

Jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie wykonać uzupełnienia snap on teeth, odpowiednik technologii snaponsmile. Nakładki mogą mieć różne przeznacznie. Nakładki wykonuje się na wszystkie zęby lub jednocześnie uzupełnia braki zębów wraz z korektą zębów istniejących.
Nakładki snaponteeth wykonane są na bazie unikalnego opatentowanego tworzywa DURACETAL.

Protezy zębowe, stomatologiczne

protezy zebowe

Wszystkie uzupełnienia wymienione na stronie www.protezyzebowe.com sa wykonywane w gabinecie STOMAPOL. Informacje o protezach: Kliknij tutaj
stomatologia estetyczna Leczenie zachowawcze prowadzone jest z wykorzystaniem zarówno standardowych (Gradia, Flitek, Herculite, Charisma, Similux) jak też unikalnych materiałów i technologii najwyższej klasy. Jeżeli chodzi o wysokiej jakości tworzywa stosujemy kompozyty Renamel lub APOLdent, Diamond crown and bridge systemy adhezyjne Surpass.
Są to najwyższej klasy rozwiązania stomatologii estetycznej stosowane przez prestiżowe gabinety w wielu krajach a obecnie przez gabinety stomatologiczne w Warszawie. Wykonujemy również zabiegi z zastosowaniem technologii i materiałów ekonomicznych i standartowych w zależności od sytuacji i oczekiwań. Gabinet oferuje zabiegi implantologiczne, a w szczególności miniimplant, locatory stabilizujące protezy dolne w przypadkach bezzębia.
Wybielanie uzębienia metodami gabinetowymi lub techniką nakładkową. "STOMAPOL" - stomatolog Warszawa Tarchomin i Białołęka prowadzi zabiegi również dla pacjentów z innych regionów Polski. Pomagamy w rezerwacji noclegów dla pacjentów mieszkających poza Warszawą.

Wykonujemy leczenie kanałowe, endodnotyczne, periodontologiczne.

Zajmujemy się zabiegami chirurgicznymi oraz wykonujemy expresowe naprawy protez dentystycznych.

Stomatologia estetyczna i protetyka

Mamy możliwość wykonania nakładek estetycznych snap-on wykonywanych z materiału DURACETAL. Nakładki tego typu pozwalają na poprawienie i wyrównanie kształtu i koloru zębów. Dzięki temu dentysta może wyrównać okluzję i skorygować zwarcie. Uzupełnienie braków zębów bez ich preparacji. Metoda jest nieinwazyjna i może być traktowana zarówno diagnostycznie jak też docelowo. Wykonujemy również m.in. szyny ochronne, aparaty przeciw chrapaniu oraz leczące bezdech senny.

Najlepsze wypełnienia estetyczne

Najczesciej pacjenci poszukuja trwalych wytrzymalych wypelnien. W obrebie grupy materialów swiatloutwardzalnych zróznicowanie jakosci i ceny jest ogromne. Popularne tworzywa sredniej klasy kosztuja gabinet 50-90 zl sa to materialy Gradia, Flitek, Herculite i sa dostepne w wiekszosci gabinetów. Materialy tanie sa produkowane w Polsce jak np. Boston Arkona, w Korei Diadent, produkty Chinskie lub Wloskie, cena ich to ok 45 zl. Najdrozsze kosztuja kilkaset zlotych za strzykawke jak np. Renamel Cosmedent www.cosmedent.com, www.apoldent.pl. Takie tworzywa posiada mala grupa gabinetów stomatologicznych. Aby dowiedziec sie wiecej o najlepszych tworzywach kliknij na: www.dentalcomposites.com. O ich trwalosci nie decyduje to ,ze sa utwardzalne swiatlem ale ich sklad chemiczny. Kompozyty swiatloutwardzalne róznia sie miedzy soba. Na jakosc wypelnienia wplyw ogromny ma równiez szereg innych czynników jak rodzaj "kleju" laczacego wypelnienie z zebem.

Przed

stomatologia estetyczna

Po

stomatologia estetyczna

 

stomatologia estetyczna

 

stomatologia estetyczna

Protezy elastyczne

W zależności od wskazań klinicznych wykorzystujemy wiele technologii m.in. z zastosowaniem materiałów elastycznych lub miękkich. Ogólnie wykonujemy ponad 20 typów rozwiązań protetycznych. Przykłady wykorzystania technologii elastyczych widoczne są na zdjęciach.

stomatologia estetyczna stomatologia estetyczna stomatologia estetyczna  

Miniimplanty - Stomatologia

W przypadku znacznych resorpcji kości lub braku możliwości osiągnięcia odpowiedniej stabilizacji protezy dolnej istnieje możliwość wszczepienia miniimplantów/locatorów. Zabieg trwa około 80 minut. Procedura umożliwia w większości przypadków bezproblemowe użytkowanie protez już następnego dnia po zabiegu.

stomatologia estetyczna stomatologia estetyczna stomatologia estetyczna  

Zaawansowane korekty estetyki zębów i uzupełnienie braków

Przed

stomatologia estetyczna

Po

stomatologia estetyczna

Przed

stomatologia estetyczna

Po

stomatologia estetyczna

Licowanie tworzywem Renamel / Mutsumi wraz z korektą kształtu

Przed

stomatologia estetyczna

Po

stomatologia estetyczna

 

 


Zabieg zmiany koloru i ksztaltu z użyciem licówek ceramicznych

Przed

stomatologia estetyczna

Po

stomatologia estetyczna

 

 


Korekta ksztaltu i estetyki z uzyciem tworzywa Renamel

Przed

stomatologia estetyczna

Po

stomatologia estetyczna

 

 

Copyright 2008 by Stomapol.
Wszelkie prawa zastrzeżone

Gabinet stomatologiczny Stomapol, ul. Myśliborska 18/44 (róg Dorodnej i Myśliborskiej), 03-185 Warszawa
tel: +4822 394 70 75, +48 501 277 280, e-mail: support@apoldent.pl
Stomatologia estetyczna